Stosunek przerywany a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Podczas stosunku z partnerką pełka prezerwatywa. Stosunek był mimo wszystko przerwany a większość a być może całość spermy wyciekla już poza nią. Pierwszy dzień jej ostatniego okresu to 13.08 przy czym jej cykl trwa 30 dni. Cała sytuacja miejsce miała 25.08. Partnerka wzięła tabletkę 72 po już po 7 godzinach od stosunku. Jednak nic nie wskazywało na to że działa. Ew. Bóle głowy tego samego dnia ( mogły być również spowodowane stresem. ) jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W przypadku zastosowania tzw "tabletki po" w przedziale czasowym 72h daje prawie 100% gwarancję, że tej ciąży nie będzie. Pozdrawiam