Stosunek przerywany i pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży

witam, mam dylemat, uprawiałem seks analny z moją dziewczyną, w trakcie stosunku nie zauważyłem jak ona pękła, dodam że był to stosunek przerywany z finałem na zewnątrz( wtedy też wyszło na jaw ze była pęknięta), czy mam się obwiać dziecka, jeżeli nowy cykl u niej orientacyjnie zaczął się 27.01(nawet w tym przypadku kiedy pomyliłbym otworki?) proszę o odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli istnieje ryzyko, że opisany stosunek był stosunkiem pochwowym, a nie analnym, to ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje.