Stosunek w czwartym dniu okresu i posiadanie błony dziewiczej

Uprawiałam stosunek z chłopakiem będąc w 4 dniu okresu. Dodaję że nadal posiadam błonę dziewiczną. Nie jestem pewna czy mój partner doszedł we mnie, ale na koszulce jego ( był w nią ubrany ) była sperma, dosc duzo, ale nie daje mi to spokoju. On starał sie wyjąć penisa, ale ja nie chciałam. Szarpał się, i nie wiem czy wyjął czy nie, nie czułam tego czy jest w środku czy nie. Proszę o pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. 4 dzień cyklu jest potencjalnie płodny. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży istnieje ale jest stosunkowo małe.

Uzupełnienie: przedtem nie otrzymałem pełnej treści pytania!
Odp. Ciąża jest możliwa, ale mało prawdopodobna.
Zachęcam do rozsądnej, skutecznej regulacji płodności.
Pozdrawiam. JW, Poznań.