Stosunek z wytryskiem po okresie a ryzyko ciąży

Witam dzisiaj kochałem się z dziewczyną.Doszedłem,ale problem jest w tym,że pod wpływem emocji prawie w ogóle tego nie poczułem. I częściowo poleciało do jej pochwy, a część wyleciała wraz z wyjęciem mojego kolegi. Nie było tego dużo. Od razu po tym poszła się umyć, ponoć umyła koleżankę wraz z mydłem ("dogłębnie"), dodatkowo w czwartek skończył się jej okres (czytałem że po okresie jest mniejsza szansa) Nie chcemy w tym wieku dziecka.Dodam że była dziewicą. Jaka jest szansa ze nie jest w ciąży?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować zapłodnieniem. Nie można wykluczyć zapłodnienia. Plemniki znajdują się także w preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku.