Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosunki w dni płodne a stosowanie antybiotyku na silne przeziębienie

Miesiączkę mam co 25 dni. Ostatnio zaczęła mi się 26 maja. Policzyłam źle, kiedy mam dni płodne i od 3 do 6 dnia płodnego współżyłam.Teraz mam ostre przeziębienie. Mam antybiotyk oraz jakieś tabletki. Na lekach pisze, że w ciąży trzeba skontaktować się z lekarzem czy można je brać. Co mam teraz zrobić? Lekarzowi który mi przepisał nie powiedziałam, że mogę być w ciąży. Byłam już raz w ciąży bliźniaczej lecz niestety poroniłam. Proszę o szybką odpowiedź! Nie chce skrzywdzić maleństwa jeżeli jest!
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Stosowanie leków przeciwdepresyjnych w ciąży

Proszę wykonać test ciążowy aby wykluczyć lub potwierdzić ciążę. W razie dodatniego testu ciążowego należy skontaktować się z lekarzem który zlecił Pani leki.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0

Jeśli istnieje ryzyko ciąży to wskazane jest wykonanie testu ciążowego. W razie potwierdzenia ciązy należy odstawić leki i skontaktować się z lekarzem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy