Strach przed ekstrakcją zębów

Mam do usuniecia trzy zeby po ciazy jeden po kanalowce ktora byla 12 lat temu. Boje sie znieczulenia i wyrywania ogolnie dentysty. Jak przelamac strach:(

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

Istnieje wiele metod bezpolesnego znieczulenia, sedacja podtlenkiem azotu czy wreszcie zabieg w znieczuleniu ogolnym - trzeba tylko przyjsc do gabinetu
Wspolczesne znjeczulenia podane w dawce maksymalnej dla wagi pacjenta powoduja ze zabiegi przebiegaja bezbolesnie, czasami z odczuciem ucisku
Po zabiegu jesli pacjent dostosuje sie do zaordynowanej farmakoterapii row iez wszystko jest ok
Pozdrawiam i zapraszam
Lek., lek.med. Bogdan Jaremczuk

Proponuję psychoterapię poznawczo-behawioralną, która pomoże względnie szybko (a przede wszystkim trwale) pozbyć się fobii prostej, jaką jest lęk przed wizytą u dentysty. Pozdrawiam.