Stres, depresja i nerwica u 49-latki

co ma robic na stres depresie nerwice bylam u psychiatry i nic mnie nie pomaga ieszcze gorzei bo nawet do sklepu nie moge chodzic bo mi jest nie dobrze siudme poty obleqwaja rence mi sie tszesa musze wyjs

Proszę się nie poddawać, jednorazowe niepowodzenie leczenie nie oznacza, że nie ma sposobów na uzyskanie lepszego samopoczucia. Proponuję ponownie zgłosić się do swojego lekarza i opisać mu swój stan, tak aby możliwe było wprowadzenie skuteczniejszego leczenia. Jeśli nie jest Pani zadowolona z dotychczasowego leczenia i nie chce Pani go kontynuować u obecnego lekarza, może Pani poszukać innego specjalisty.