Stres i mobbing w pracy

hej mam problem ze sobą...mam bardzo stresującą pracę, do której boję się jeździć, dzięki której zaczęłam się bać od nowa ludzi....i nikt tym razem nie chce mi pomóc...niestety,ale jestem ofiarą mobbingu....bardzo proszę o pomoc...

Witam, pytanie zostało sformułowane w ciekawy sposób. Ma Pan/Pani stresującą pracę, DZIĘKI której znowu można bać się ludzi. Czasami w gabinecie zdarza się nam słyszeć podobne zgłoszenia i okazuje się, że lęki lub inne objawy chronią pacjentów od czegoś/kogoś, i pozwalają utrzymać pewien status quo. Myślę, że warto udać się na psychoterapię i zobaczyć, w czym tkwi problem, w jaki sposób Pan/Pani tworzy relacje z ludźmi itd. Z pewnością elementem tej pracy powinno być odnalezienie własnej siły i wyjście z roli ofiary. Pozdrawiam.