Strupy na twarzy po wyciskaniu krost

Witajcie ... :) Miałem sytuacje w której pracowałem na Nocce. Po wróceniu do domu zauważyłem bardzo dużą ilość wyprysków na twarzy więc zacząłem je wyciskać... Wykąpałem się i poszedłem spać , gdy się obudziłem była masakra mam Całą brodę, nos i czoło w strupach wielkości główki od zapałki co mam zrobić bardzo mnie piecze i zbiera się ropa :/ Bardzo Proszę o Radę :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie doszło do nadkażenia bakteryjnego. Konieczna jest antybiotykoterapia pod postacią np kremu lub maści.