Strzępki włóknika i histiocyty, bez komórek atypowych
Witam uderzylem sie w pracy w piszczel. Lekko napuchł pomyslalem ze to normalne ale po 3 tyg zaczal rosnac Wiec poszedlem do chirurga ktory to zbagatelizowal bo myslal ze krwiak Po uporczywym proszeniu sie o badania zrobil mi je i tak : Na rtg i usg nic nie wyszlo oprocz obrzeku A na biopsii : W rozmazach ze strefy obrzęku uzyskano strzępki włóknika i histiocyty, bez komórek atypowych. Dzis znow bylem i chirurga ktory twierdzil ze to tluszczak moze byc, a to juz nowotwor jest z tego co widze

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nawet jeżeli to tluszczak nie ma powodów do obaw. Jest to zmiana niegroźna. Włókniny mogą jednak być konsekwencją obecności krwiaka.