Stwierdzono 7/8 tydzień ciąży oraz skrajnie niską ilość wód płodowych

Witam, W wczorajszym badaniu Usg stwierdzono 7/8 tydzień ciąży oraz skrajnie niską ilość wód płodowych. Rytm serca oraz wielkość zarodka prawidłowa. Poziom beta Hcg 2700. Lekarz nie daje większych szans na prawidłowy rozwój. Ale może jest na to szansa?.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyc ponownie poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa ponownie