Suche, zaczerwienienie i swędzące plamki w okolicy nosa

Witam,około 3 miesięcy posiadam suche zaczerwienione i swędzące plamki w okolicy nosa nad górną wargą i wydaje mi się,że to samo zaczyna mi się robić na lewej powiece i brwi. Zniknęły na jakiś czas,ale pojawiły sie ponownie. Używam kremu silnie nawilżającego i tribioticu pomaga na swędzenie,dopóki maść się nie wchłonie,ale w żaden sposób nie moge tego zikwidować. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.