Suchość w ustach i drgawki całego ciała

Od kilku miesięcy borykam się z problemem ciągłej mysli o oddechu i strachem towarzyszącym temu, że nie złapie oddechu i się udusze. Własnie wrócilam ze szpitala z lekiem Rudotel nigdy nie bralam leków, nie chodze do psychologa, ale dzisiaj dostałam takiego ataku lęku jak nigdy dotąd myślalam, ze sie udusze ciezko mi bylo oddychac cierpły mi rece mialam suchośc w ustach i drgawki calego ciala to bylo okropne dlatego wylądowalam w szpitalu. co robic? :(

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Opisane przez Panią objawy są typowe dla zaburzeń lękowych, a dokładnie napadów paniki. W tej sytuacji niezbędne są: konsultacja psychiatryczna i podjęcie terapii psychologicznej. Lekarz psychiatra dobierze Pani leki, które uspokoją i pozwolą dobrze funkcjonować. Dzięki terapii nauczy się Pani radzić sobie z doświadczeniami dnia codziennego oraz przeszłości tak, by wyeliminować zaburzenia. Proszę nie zwlekać. Terapia pozwala powrócić do dobrego funkcjonowania.