Swędzenie stóp po wypiciu alkoholu

witam, jestem 30 letnia kobietą , chciałabym zasięgnąć informacji co może oznaczać pewna przypadłość.. otóż od jakiegoś czasu po spożyciu nawet niewielkiej ilości alkoholu swędzą mnie stopy;/ obojętnie czy jest to drink, piwo czy wino, swędzenie stóp występuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo specyficznej reakcji na alkohol etylowy. Nie można jednak jednoznacznie stwierdzić przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.