Szanse na ciążę po stracie dziecka

witam, w maju stracilam dziecko strasznie chcialam zajsc w druga ciaze gdy tak jakby zaczelam odpuszczac nagle okres zaczal mi sie spozniac dzisiaj juz jest 6 dzien po spodziewanej miesiaczce robilam 2 testy z roznych firm w odstepie 2 dni i oba wyszly pozytywnie , boje sie ze moj organizm mogl sobie uroic ciaze .. jaka jest szansa ze naprawde jestem w ciazy ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik pozytywny dwóch testów ciążowych z dużym prawdopodobieństwem pozwala podejrzewać, iż jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.