Szybki przyrost wagi ciała podczas odchudzania

Witam, Od miesiąca próbuje schudnąć. Nie w jakiś drastyczny sposób, po prostu jem zdrowo, unikam słodyczy, codziennie biegam i chudnę. Mimo to nie moge schudnąć, moja waga nie drgnela. Kilka dni temu byłam na przyjęciu i zjadłam dosc kaloryczne ciastka itp. W ciagu tego jednego dnia przytyłam 2 kg! Wazę teraz 69kg przy wzroście 163 cm. Czy tak szybki przyrost wagi moze byc spowodowany podwyższonym poziomem cukru we krwi?

Dzień dobry.

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Mgr Ewa Tomczyk Dietetyk, Wrocław

Witam,

pomiary na Pani wadze mogą różnić się w zależności od różnych czynników fizycznych. Zachęcam do wykonania pełnej analizy ciała wraz z zawartością procentową tkanki tłuszczowej i wody.

Pozdrawiam,