Szybkie męczenie się po operacji wyłuszczenia torbieli z obu jajnikow

Witam. Od miesiaca zauwazyłam,ze szybciej sie mecze niz dawniej. Nie trudno bylo mi to zauwazyc gdyz jestem energiczna i wysportowana dziewczyna. 3 tyg temu lezalam w szpitalu,mialam operacje wyluszczenia torbieli z obu jajnikow,wtedy mialam takze robione badania neurologiczne i kardiologiczne. I wszystko w porzadku. Wiec co sie dzieje z moim organizmem,ze szybko sie mecze,wtedy serce zaczyna szybciej bic i dysze i jestem sama,po chwili to samo przechodzi.

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiototwego dlatego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani złego samopoczucia i dolegliwości. Operacja zawsze jest dużym obciążeniem dla organizmu i najpewniej Pani dolegliwości mają przyczynę w stanie bycia po operacji. Aby jednak rozwiać wątpliwości sugeruję kontakt z lekarzem.