Torbiel jajnika a brązowe upławy i ból podbrzusza

Od ponad 4 miesięcy po miesiączce mam upławy.Muszę cały czas nosić podpaskę,wyciek jest w ciekłej postaci,czasami lekko brązowe.Odczuwam też często ból podbrzusza.Mój lekarz lekceważy te objawy.Mam torbiele na jajnikach.Czy to może być od tego.Przyjmuję Yasmine.Proszę o odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem torbieli jajników, stosowanej antykoncepcji jak też może być to wynik np. zakażeń dróg rodnych. Sugeruję konsultację ginekologiczną. Jeśli ma Pani wątpliwości co do prawidłowości postępowania "swojego" lekarza, sugeruję skonsultować się z innym ginekologiem.