Torbiel śluzowa w stanie zanikania

Po wycięciu guzka okolicy podjęzykowej otrzymałem wyniki badania histopatologicznego z rozpoznaniem: "Mucocoele in statu obliterationis. Excisio completa". Bardzo proszę o interpretację i informację o dalszym postępowaniu.

Mucocoele in statu obliterationis. Excisio completa. - oznacza: Torbiel śluzowa w stanie zanikania (wchłaniania się). Wycięto w całości. Wynik wskazuje na usunięcie doszczętne zmiany zwyrodnieniowej typu zanikającej już torbieli śluzowej. Leczenie zostało zakończone i nie wymaga dalszego postępowania. Proszę z wynikiem zgłosić się do lekarza kierującego na zabieg lub wykonującego zabieg.