Torbiele jajników i bóle w dole pleców

witam. gineklog na podstawie badania usg stwierdził na moich jajnikach po kilka malutkich torbieli. ostatnio podczas kontrolnych badan wykryto w moczu obecnosc leukocytow (ok 20-30 w polu widzenia). lekarka przepisała furagine i kazała zrobic powtorne bedania moczu, jestem obecnie w trakcie konczenia opakowania, ale pjawił sie silny tepy bol w dole plecow, bez wzglegu na to co robie jest ciagły. co to moze byc? nie wiem czy powinnam sie kontaktowac z lekazem ogólnym czy udac sie do ginekologa?

Raczej należałoby wstępnie udać się na kontrolę do lekarza rodzinnego. Takie dolegliwości jakie Pani przedstawia mogą świadczyć o rozszerzającej się infekcji górnych dróg moczowych mimo stosowanych leków. Do rozważenia kontrolne badanie ogólne moczu i USG jamy brzusznej.