Trądzik a stosowanie Hascodermu i Differinu

Mam lekki trądzik i jestem pod opieką dermatologa, obecnie stosuję Hascoderm z rana, a Differin na noc, jednak jak to maść od trądziku - wysusza mi skórę. Twarz jest bardzo sucha w dotyku, widoczne się suche skórki, w niektórych miejscach się łuszczy. Więc moje pytanie to: Jakim kremem się nawilżać? Czy przerwać na jakiś czas kurację? Jeśli krem to czy dobre są takie drogeryjne np. z Ziaji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się do apteki, gdzie farmaceuta dobierze odpowiedni preparat nawilżający cerę. Nie powinna Pani przerywać kuracji bez konsultacji z lekarzem prowadzącym.