Transfer in vitro a badanie w kierunku toksoplazmozy

Witam proszę o pomoc w odczytaniu wyników badań: CYTOMEGALOWIRUS (CMV) Przeciwciała kl. IgG >500 U/ml Przeciwciała kl. IgM 0,294 S/CO Mam endometrioze i jesteśmy przed 3cim ostatnim transferem In Vitro, dwie poprzednie próby się nie udały, nie chcemy stracić tego dziecka zrobić błąd i pośpieszyć się, jeżeli trzeba to przeleczyć..

Aleksander Ropielewski

Przy braku objawó infekcji nie ma koniecnzości leczenia. Możecie się starać o dziecko.