Trudne wspomnienia z dzieciństwa

jak bylam dzieckiem to lezalam w szpitalu w jednej sali z takim chlopcem,tylko ze on nocami szedl do mojego łozka i kladł sie na mnie,zakrywal nas koldra i zakrywal mi usta reka zebym nie krzyczala,nic takiego mi nie robil ale wykonywal takie ruchy zeby inni mysleli ze my cos robimy,on mial wtedy 9 lat,czy bylo to molestowanie?nigdy o tym niemowilam bo pamietalam jak mialam 7 lat kilka chlopcow sila zdjeli mi spodnie i bielizne,wtedy glos stracilam,reszta stwierdzila ze tego chcialam

w wieku doroslym wraca Pani do wspomnien i chce je nazwac.....o co tak naprawde chodzi? co w zyciu sprawia Pani bol? i co potrzebuje Pani zmienic, z czym sie rozstac, aby czuc sie szczesliwa....takie tematy omawia sie na terapii.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza