Ucisk w klatce piersiowej a interpretacja wyników markerów nowotworowych

Witam.Od kilku miesięcy uciążliwy ucisk w klatce piersiowej.Lekarz twierdzi że to nerwica.Proszę o interpretację wyników markerów nowotworowych (robiłam je prywatnie) wcześniej nie miałam żadnych badań w kierunku nowotworów: CEA153 0,966 ng/ml palący (0-6,9) niepalący (0-5); CA125 I41 14,62 U/ml [<35]

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Markery nowotworowe są w normie. Proszę pamiętać, że każdy wynik wymaga konsultacji lekarskiej, podczas której lekarz odniesie go do Pani stanu zdrowia.