Uczucie duszności i gorąca

witam , mam 2 problemy 1. gdy się kładę po chwili robi mi się duszno i uczucie gorąca na twarzy i muszę otworzyć okno i nieważne jak zimno będzie, od czego może to być 2. mam bardzo duże zatrzymanie płynów w organizmie badania tarczycy dobre podstawowe krwi tez . pije 1 butelkę wody dziennie i mało sikam nawet po wzięciu tabletek moczo pędnych od czego może być jeszcze zatrzymanie płynów ?

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki poziom kreatyniny krwi? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań oraz wykonaniu bezpośredniego badania lekarskiego będzie można określić dalsze Postępowanie