Uczucie pełnego żołądka

Witam. Od 2-4 dni mam coś takiego jak uczucie pełnego żołądka. Gdy wsiadam do tramwaju lub autobusu zaczynaja sie młdłość i chęć wymiotów . Uczucie goraca a także pocenie sie chociaż nie jestem grubo ubrany. Czasamy maly ucisk w okolicach żołądka. Czy ktos pomoze co to moze byc ? Choroby lokomocyjnej nigdy nie miałem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u lekarza celem wdrożenia diagnostyki.