Uczucie przepełnienia w żołądku po posiłkach

Witam. Od pewnego czasu mam problem z żołądkiem, nie jestem w stanie zjeść pełnego obiadu ponieważ czuje szybko uczucie przepelnienia, nie moge pic alkoholu nawet w malych ilosciach bowiem w nocy moge byc przygotowana na wymioty, czesto miewam uczucia mdlosci w dzien. ciagnie sie to juz kolejny miesiac. czy powinnam juz zaczynac sie martwic, czy moze zmienic diete? moze byc to spowodowane regularnym stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę zacząć od wizyty u lekarza gastrologa, lekarz Panią zbada i zleci badania, wtedy będzie można powiedzieć cos więcej. Do czasu wizyty proszę stosować dietę łatwostrawną.

Pozdrawiam