Co mogą oznaczać mdłości u 21-latki?

Witam, Od jakiegos czasu mam mdlosci, odruchy wymiotne, moge naewet nie jesc przez caly dzien, nawet jesli zjem czy w malych, czy w duzych ilosciach to wciaz czuje sie zle.. mam zawroty glowy.. W ciazy nie jestem, robilam test. Co to moze byc? Pomozcie.

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele, konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i wstępna diagnostyka .