Uczucie pełnego żołądka, przelewanie w brzuchu i w jelitach

Witam od dłuższego czasu mam uczucie pełnego żołądka czasem przelewa mi się w brzuchu i jelitach wyprozniam się nie regularnie ale nie mam biegunek no i nie ukrywam dużo miewam stresu od kilku lat podejrzewam że to jelito drazliwe ktoś pomoże? Jak zaradzić zwłaszcza na to uczucie pełnego żołądka? Bo to najbardziej męczy przy tym mogłabym spać w koło zegara

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. On zaleci odpowiednie badania, wykluczające inne niż czynnościowe przyczyny dolegliwości.
Pozdrawiam