Uczucie pulsowania za mostkiem u 29-letniego mężczyzny

Witam.Od jakiegos czasu cos mi skacze tuz za mostkiem po srodku,to jakby bardzo szybkie tetno widoczne na skórze,robilem USG i nic tam nie wydac bylo,aorta w porzadku.co to moze byc??to miejsce tam gdzie przeona sie znajduje tuz za mostkiem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie zaburzeń układu sercowo-naczyniowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.