Uczucie samotności, objadanie się i myślenie o byłej dziewczynie

Mój problem to zawód miłosny z powodu dziewczyny.Teraz szczególnie w jesienne leniwe dni nie mogę o niej ani o wspomnieniach przebytego czasu zapomnieć.Na dodatek nikt nie odzywa się z moich znajomych ostatnio.Czuje sie wyalienowany i bez pomocy z zewnątrz.Ostatnio też z powodu braku pracy,siedze w domu i tylko śpię i jem"obżeram się,"tak naprzemian.Chcę zerwać z tym uzależnieniem od byłej i znów być zwykłym człowiekiem mającym olej w głowie bo teraz czuje sie jak narkoman.Z góry dziekuje Pawel,

Wygląda na to, że ma Pan trudny okres w życiu, więc jest słuszne aby skorzystał Pan z profesjonalnej pomocy i zgłosił się na psychoterapię.