Uczucie wibrowania w uszach

Witam, mój to wibrowanie w uszach tak jakby mialy zaraz wybuchnąć , słysze pulsowanie w uszach , stukanie , jak wstaje to sie zmniejszają. Larungolog wykluczyl choroby uszu , lekarz rodzinny zasugerowal MR z kontrastem lub MR plus angio poniewaz moga to byc sprawy naczyniowe. Ktora opcja jest bardziej wskazana poniewaz badanie i tak bede robil prywatnie , a na wizyte do neurologa mam jeszcze dwa miesiace. Chce dodac ze sytuacja sie pogarsza doslownie z dnia na dzień.Pozdrawiam

Zadzwoń do Swojego NFZ i zapytaj dla czego za swoje pieniądze musisz tak długo czekać na konsultację do neurologa i co dzieje się z Twoimi pieniędzmi, które już tyle lat płacisz na swoje zdrowie?