Uczucie zagubienia po rozstaniu

Jest mi bardzo źle, czuje sie zagubiona, rozstałam sie z chlopakiem z ktorym bylam ponad poltora roku, oboje mamy po 19 lat, nie wiem co czuje, bol ugle cierpienie radosc... ja wyjezdzam na studia 450 km dalej on zostaje i jeszcze sie uczy w technikum, rozstalismy sie m in bo on nie widzial sensu w zwiazku bez seksu, bylam zmuszana do niego a nie zachecana, bo on jest facetem i potrzebuje tego... i bylo wiecej powodow a za malo znakow, co robic? jak sobie poradzic z tymi uczuciami? jest mi źle

Rozstanie zawsze jest trudnym mometem. Towarzyszące Pani emocje jak najbardziej mieszczą się w granicach normy- zarówno te przyjemne (związane z tęsknotą za tym, co w związku było dobre) jak i te trudne m(złość czy ulga związana z zakończeniem tego, co nieprzyjemne). Warto dać sobie czas, zapewnić wsparcie bliskich i zaangażować się w działania, które wypełnią pustkę czasową (związana z aktywnością wspólna, która się skończyła).

Dzień dobry, rozumiem, że bardzo ciężko pani szczególnie w tej chwili, kiedy cała sytuacja jest "świeża". Niestety nieprzyjemne emocje takie jak smutek, być może złość są naturalne w takiej sytuacji i muszą wybrzmieć.Warto dać sobie czas. Pozdrawiam.