Uczucie zimna w oczach

Pojawił mi się problem z oczami oczy nie są czerwone mam uczucie zimna w oczach jak wieje chłodny wiatr i tak bardzo dokuczliwe te zimę uczucie,powieki dolne wydaje mi się ze są lekko opuchniete nawet nie jestem pewny bo tak delikatnie ?zmęczenie oczu i jak by mrurzenie na swiatlo?czy to morze być jakieś podrarznienie ?bo ostatnio bardzo je meczylem praca w kurzu 5 godzin snu przed snem jeszcze komputer,praca także w nocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane podrażnieniem. Nie można wykluczyć reakcji alergicznej. Proszę udać się na wizytę do lekarza okulisty, który wdroży odpowiednie postępowanie.