Uderzenia gorąca i obniżona temperatura ciała a choroby tarczycy

Od jakiegos czasu mam uderzenia gorąca, zle sie czuje, ale to przeważnie wieczorem ;) od 2 dni mam temp. poniżej 35 stopni albo w takich okolicach? czy jest mozliwosc, ze to tarczyca? lub co innego? U mnie w rodzinie dużo osób to ma. Co do wagi, to schudłam, ale ćwicze więc to od tego.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W jakim jest Pani wieku? Opisane objawy nie są bardzo charakterystyczne dla konkretnej jednostki chorobowej. Nie można także wykluczyć choroby tarczycy. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe dlatego proszę zgłosić się do lekarza.