Uderzenia gorąca w klatce piersiowej a nadciśnienie tętnicze

Mam 29 lat.Od kilku lat biore leki na nadcisnienie tetnicze.Kilka miesiecy temu przeprowadzono u mnie badanie USG serca.Wynik bardzo dobry.Ostatnio trafilam do szpitala.Kilka dni nie moglam spac w nocy.Odczuwalam uderzenia goraca w klatce piersiowej,lek i brak powietrza.Bolalo mnie wszytko.Robiono mi ekg serca wyszlo prawidlowe. Odczuwam klucie serca, gdy zaczynam sie denerwowac objawy wracaja. Lekarze twierdza ze to moze byc nerwica. Bardzo prosze o pomoc i odpowiedz na moje pytanie

Witam,
proponuję prawdziwą wizytę u specjalisty,psychoterapeuty.Żadna pozorna /pisemna/pomoc nie jest porównywalna z osobistym kontaktem."Ciepło w sercu"jest warte Pani wysiłku.
Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,
to że będzie poszukiwała Pani źródeł swoich problemów w nieprawidłowościach natury medycznej nie oznacza wcale, ze nie może Pani równolegle skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty i/lub psychiatry - do czego zachęcam.