Uraz brzucha w 37. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 37 tygodniu ciąży. Dzisiaj zakladajac zakładając bieliznę (majtki) niechcący strzelilam sobie dwukrotnie gumą od bielizny w brzuch. Okolice gdzie dziecko ma teraz główkę. W tym samym momencie mała bardzo podskoczyła/drygła. Bardzo sie boję czy nic jej sie nie stalo. Widac bardzo sie wystraszyła. Czy mozliwe ze moglo jej sie cos stac? Albo że ze stresu oddala smółke (zielone wody). Tak strasznie sie boje :(

Lek. Tomasz Budlewski

Nie nie sądzę aby dziecku coś się mogło stać. Jeżeli coś Panią niepokoi proszę od razu udać się na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.