USG nerek u 32-latki

Proszę o interpretację wyniku usg. Nerki wielkości prawidłowej, grubość miąższu w normie, bez zastoju w układach zbiorczych, z przerwaniem ciągłości echa zatok, w nerkach i w nadnerczach zmian nie zobrazowano.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania jest prawidłowy. Niemniej jednak należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.