Wynik badania USG jamy brzusznej starszej osoby do analizy

Proszę o interpretacje wyników badania mojej babci (70l): USG : Pęcherzyk żółciowy bez złogów. Wątroba wielkości prawidłowej bez zmian ogniskowych. Jej echostruktura w normie. Trzustka wielkości prawidłowej bez zmian ogniskowych o zwiększonej zawartości tkanki tłuszczowej i włóknistej. Aorta z obecnością blaszek miażdżycowych. Nerki wielkości prawidłowiej bez cech kamicy i zastoju moczu w układach kielichowo- miedniczkowych. Pęcherz moczowy o gładkich ścianach. Rązdęta gazami okrężnica.

Ten opis nie wskazuje na patologię w obszarze objętym badaniem. Jeżeli badanie wykonane było z jakiś szczególnych powodów, z wynikiem udać się należy do lekarza prowadzące. Wówczas wyciągnie on odpowiednie wnioski.