Usunięcie powiększonego węzła chłonnego i brak czucia w udzie

Witam. W czwartek został mi usunięty powiększony węzęł chłonny śr.32mm.z pachwiny lewej.Teraz nie mam czucia na udzie poniżej cięcia mniej więcej do połowy uda.Czy to jest normalne czy w czasie zabiegu zastał uszkodzony jakiś nerw i czy czucie wróci po jakim czasie? Proszę o odpowiedz.

Witam , proszę o to zapytac lekarza wykonujacego operację , nie moge odpowiedziec czy jakis nerw zostal przeciety bo to nie ja byłem operatorem! zż