Usunięcie przerośniętej grasicy i wynik RTG klarki piersiowej

Jestem kobietą.Mam 37 lat.Dwa lata temu usunięto mi przerośniętą grasicę.Mam problem zprzełykaniem śliny.Skierowano mnie na kontrolneTK klatki piersiowej.W opisie wskazano,że miąższ płucny prawidłowej densyjności bez zmian ognoskowych. Niewielkie siateczkowe zagęszczenia włókniste w seg3PP podopłucnowo przymostkowo na poziomie śródpiersia górnego.Niewielkie obszary matowej szyby nadprzeponowo w seg10PP i PL w rynience przykręgosłupowej-włóknienie.Czy z wynikiem mam się udać do pulmonologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proponuję udać się do lekarza pulmonologa. A czy miała Pani wykonywane badanie gastroskopowe?