W jaki sposób odzyskać partnera?

Witam tu Magda, jestem w zwiazku od ponad 2 lat , jesteśmy ten sam rocznik-89.konflikt z jego rodzina jest ogromny, powiedział ze to koniec z nami a ja go kocham, co moge zrobic jak dostać szanse ja juz od zmysłów odchodzę , zapisałam sie do psychologa ale nie wytrzymam, juz nie hce mi sie żyć , od tygodnia nie chodzę do pracy nie jem spie chwilami , jak moge to uratowac, wiedząc ze on kocha ale ma dosc słuchania rodzinnego gadania

Szanowna Pani,

proszę porozmawiać z partnerem o swoich uczuciach do niego. Teraz jeszcze jest najlepsza chwila i szansa na odnowienie tej relacji. To bardzo ważne.

A jeżeli czuje się Pani obecnie bez sił i potrzebuje przyspieszyć rozmowę z psychologiem, mogę zaproponować rozmowę przez Skype bądź konsultację telefoniczną. Zapraszam. Myślę, że mogłabym pomóc.

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam Panią Serdecznie,

Nie wiem, co tak naprawdę było powodem decyzji Pani partnera o zerwaniu.

Nie pozostaje Pani nic innego, jak zaakceptować taką decyzję.

A skupić się na sobie (dobrze że ma Pani wkrótce spotkanie z psychologiem), a do tego czasu, pomocny byłby dla Pani kontakt z koleżanką, czy przyjaciółką, której mogłaby się Pani zwierzyć i zająć się swoimi sprawami.

Życzę Pani wszystkiego dobrego,
Irena Mielnik-Madej