W jaki sposób przyjmować mam te leki?

Dzień dobry, W jaki sposób przyjmować lek Sobycombi 5 5, ActelsarHCT i Ravestin ? - przed posiłkiem, po posiłku ? - rano czy wieczorem? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lekarz zlecający leczenie wg swojego planu musi Pani wydać odpowiednie, konkretne zalecenia. Jeżeli ich nie wydał - leki należy przyjmować wg ogólnych zasad ujętych w ulotkach informacyjnych leków