W jakich produktach nie znajduje się arsen?

Proszę wymienić produkty do spożycia,które nie zawierają arsenu-ten artykuł mnie zszokował,właśnie spożywam te artykuły wymienione w artykule-szok!!!

Szanowna Pani
Arsen jest bardzo powszechnym pierwiastkiem i nie da się go wyeliminować z diety. Jeśli nie pije Pani wody z nieprzebadanych źródeł, nie pracuje Pani w branży metalurgicznej, garbarskiej lub innej fabryce gdzie może być większa akumulacja związków arsenu to nie ma potrzeby się tym przejmować. Aby doszło do zatrucia arsenem z pożywienia, musiałaby Pani spożywać dość spore ilości tego pierwiastka (w takich ilościach, które naturalnie w żywności nie występują).