Waga w miejscu od roku pomimo regularnego uczęszczania na siłownię

Halo mam pytanie uczęszczam na siłownie 4 razy w tyg ćwiczę po 1godz uczęszczam na fitnes w grupie albo biegam godz i juz od roku moja waga stoi w miejscu Nie wiem co mam robić staram sie mniej jeść śniadanie jest u mnie zawsze dość bogate czasami 2 bułki i jogurt nisko kaloryczny moze mi ktoś coś doradzi

Witam Panią,

Jeżeli ćwiczy Pani regularnie i dość intensywnie a nie widzi Pani efektów to musi być wina źle dobranej diety. Już tego co Pani napisała można wyciągnąć błędy żywieniowe. Pisze Pani iż stara się mniej jeść - mniej nie znaczy lepiej. Musi Pani pokryć swoją podstawową przemianę materii i dostarczyć nieco mniej kcal niż wskazuje na to czynna przemiana. dodatkowo pisze Pani o 2 bułkach - mam nadzieję że jest to pieczywo żytnie razowe! Jogurt powinien byc naturalny ale nie nisko tłuszczowy.
W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu drogą mailową.
joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam,

W grę wchodzą tutaj 2 aspekty. Pierwszy, źle dobrany program treningowy bez progresu obciążeniowego, zmienności ćwiczeń, czy też brak progresu intensywności ćwiczeń. Drugi aspekt, to program żywieniowy, który podobnie do programu treningowego powinien być także zmienny i nastawiony na aktualne i indywidualne zapotrzebowanie organizmu.

Pozdrawiam,
Grzegorz Wichrzycki
Trener Personalny - www.freebody.pl
Trener Personalny Online - www.freebody-online.pl

Być może Pani waga stoi w miejscu, gdyż jest to dolna granica organizmu. Żeby móc Pani coś doradzić konkretnego potrzebuję więcej informacji. Zapraszam do kontaktu pod adresem: marta@zdrowozjesz.pl