Wątpliwość przed ślubem i wspólnym życiem - czy to objawy nerwicy i obsesji?

Witam. Od pewnego czasu mam natrectwo że nie kocham mojego narzeczonego. Zaczęła mnie przerażać myśl o ślubie i wspólnym życiu. Zależy mi żeby było dobrze ale te myśli mnie zabijają cały czas mówię że chce go kochać i płacze .Mam zdiagnozowana nerwice i obsesję czy jest mozliwe że tak się tym razem objawiła? Zazywam bioxetin 20 mg i leki na spanie

Dzień Dobry Pani :)

Dziękuję pani za kontakt :)
W odpowiedzi na Pani pytanie warto byłoby rozważyć podjęcie psychoterapii, (równolegle z zaleconą farmakoterapią) najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym - co byłoby komplementarną oraz efektywną formą terapii.
W procesie terapeutycznym mogłaby Pani przepracować swoje wątpliwości
związane ze ślubem oraz wspólnym życiem z Narzeczonym.

Zapraszam Panią serdecznie na konsultację,

Z życzeniami dla Pani pięknych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605