Wcześniejsze przyjęcie tabletki antykoncepcyjnej

Zaczęłam brać tabletki vibin mini ale pomyliłam plamienie z miesiączką i zażyłam 1 tabletkę o 3 dni za wcześnie.Po zorientowaniu się następnego dnia że to tylko plamienie nie przyjmowałam już kolejnych tabletek z tego opakowania tylko poczekałam na 1 dzień miesiączki i wtedy dopiero zażyłam tabletkę (była to 1 tabletka z nowego opakowania leku tak żeby od 1 dnia miesiączki zażyć 21 tabletek).Czy w tej sytuacji tabletki będą działać prawidłowo od momentu zażycia właściwej tabletki w dniu okresu

Rozpoczęcie przyjmowania tabletek w nieodpowiednim terminie zawsze wiąże się z ich nie 100% działaniem.
W przypadku podania tabletek/ odstawienia/ powtórnego podania trudno ocenić kiedy pojawi się "100%" antykoncepcja. Teoretycznioe powinna być Pani zabezpieczona po 7 tabletce,