Widoczność wczesnej ciąży w USG

Robiłam 3 testy wyszły pozytywnie tylko druga kreska blada. Pobolewa mnie podbrzusze.byłam wczoraj u ginekologa i stwierdził że nic nie widać tak samo jak na usg dopochwowym. Jest możliwe żebym była we wczesnej ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje taka możliwość. Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta-hcg i udać się do lekarza ginekologa. po ponownym badaniu i poznaniu poziomu beta-hcg będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.