Widoczny stercz w USG jamy brzusznej

Witam Państwa. Mam 37 lat. Dzis miałem usg jamy brzusznej. Wszystko bez zmian a na końcu opisu: "widoczny stercz o wym. 38*36*37 cm". Jak mam to interpretować? Proszę o pomoc i jak najszybszą odpowiedż. Z góry bardzo dziękuję. ck1979

Witam.

Na końcu został opisany gruczoł krokowy czyli inaczej "stercz". Ale w opisie jest chyba pomyłka, bo wymiary powinny być ok. 10x mniejsze tj do ok. 4-3.5-3.5 cm.