Wodnista biegunka i skurcze brzucha

Witam! Od 6 dni mam biegunkę ale taką niezwykłą co mam na myśli to iż jest wodnista chodzę co 10-15 minut do toalety i robię wodą zapach jest nieciekawy a do tego mam tak jakby skurcze mniej więcej na wysokości pępka zwłaszcza jak się trochę pochylę. Żadnych innych objawów typu gorączka,kaszel,katar, mocz oddaje w miarę normalnie nie wiem czy to jakiś wirus czy może coś poważniejszego?Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taka ostra biegunka może być spowodowana infekcją wirusową. Jest to stan przejściowy, oczywiście należy bezwzględnie pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu.